Doradztwo - Audyt - Szkolenia

Kim jestem? I dlaczego to ja właśnie miałabym Ci pomóc?

Stylistą, praktykiem z ponad 20 letnim doświadczeniem zdobytym podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej, od jednoosobowego salonu fryzjerskiego do prężnie działającej firmy zatrudniającej 12 osób w dwóch salonach. Trenerem, mentorem, autorką wielu projektów związanych z fryzjerstwem. Twórcą inspirujących warsztatów i eventów dla kobiet. Przyjacielem, matką, niezależną kobietą.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

W jakim obszarze podejmuję działania?

- procesów biznesowych /współpraca z partnerami biznesowymi, pracownikami, otoczeniem/,
- zarządzania ludźmi /motywacja, współpraca, zarządzanie zespołem, budowanie relacji, edukacja, negocjacje/
- zakupów i magazynu,
- bezpieczeństwa i higieny pracy,
- edukacji i rozwoju,
- marketingu i sprzedaży.

W jakiej formie podejmuję działania?

Audyt W zarządzaniu firmą/salonem niezbędne jest posiadanie niezależnej wiedzy i oceny prowadzonej działalności. Pomogę Ci precyzyjnie i sprawnie określisz zakres, w którym Twoja firma działa dobrze i rozwojowo. Zdefiniujemy obszary, które wymagają korekty lub wdrożenia.

Doradztwo 20 lat prowadzenia działalności to ogromny bagaż różnych doświadczeń i wiele podjętych decyzji. Dzięki temu mogę pokazać Tobie biznes z innej perspektywy i znaleźć rozwiązanie na każdym etapie istnienia firmy, od jej powstania poprzez fazę rozwoju, budowania pozycji na rynku, umacnianie przewagi konkurencyjnej, podnoszenie wartości, jak również w okresach zastoju czy nawet w momentach kryzysu.

Szkolenia Każdego klienta zawsze traktuje priorytetowo i indywidualnie, bo człowiek, problem i temat nigdy nie jest taki sam. W procesie szkolenia najważniejsze są oczekiwania i potrzeby klienta. Dlatego przed każdym szkoleniem dokonuje diagnozę sytuacji w salonie, umiejętności i kompetencji pracowników - przyszłych uczestników szkolenia. Następnie tworzę propozycje programu warsztatów, szkolenia i treningu zawodowego "szytego na miarę". Pomagam w osiąganiu wyznaczonych celów motywowaniu pracowników.

Wsparcie

Co zyskasz dzięki naszej współpracy?

- rozpoznanie słabych i mocnych stron,
- optymalizacja kosztów funkcjonowania firmy,
- rekomendacje działań mających na celu podwyższenie wydajności salonu.

czyli oszczędność pieniędzy, większą wydajność i minimalizację kosztów.

Masz pytania, chcesz porozmawiać?
Zadzwoń i zobacz czy to właśnie ja mogę pomóc.

Monika Zdanowska
Tel. 798 736 419