Barber Shop Studio VIVA to odpowiedź na potrzeby współczesnych mężczyzn w połączeniu z tradycją. Stylizacja i pielęgnacja brody, strzyżenie brzytwą. Najnowesze techniki strzyżeń, dedykowany sprzęt i kosmetyki, wyszkolana kadra. Zapraszamy do męskiego świata Studia VIVA.

Twoja fryzura, Twój styl. Twoją fryzurę tworzymy wspólnie z Tobą w oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania. Łącząc Twój charakter i Twój styl z najnowszymi trendami, dbając o najlepszą kondycję Twoich włosów.

Salon tylko dla mężczyzn. Wiemy, że mężczyzna oczekuje czegoś innego udając się do fryzjera niż kobieta. Dlatego dbamy mocno o męski charakter salonu, tak byś czuł, że jesteś w męskim świecie. Gadżety, muzyka, napoje, poczęstunek, prasa.

Stylizacja tylko nożyczkami. Specjalizujemy się w najwyższej sztuce męskiego cięcia i stylizacji fryzury, cięcia wyłącznie nożyczkami. Zapewniając perfekcję cięcia dostosowaną do rodzaju włosów, podkreślając kształt Twojej głowy i Twój styl. Gwarantując łagodniejszy proces odrastania i układania się włosów.

Service All - Inclusive. Relaksujący, kojący masaż głowy zmniejszający napięcie i stres, wpływający odpowiednio na porost włosów. Podwójne mycie głowy dla Twojego komfortu i lepszego wyglądu. Napoje, przekąski i muzykę do wyboru.

Recepta dla Twoich włosów. Przy opuszczeniu salonu dostaniesz od nas specjalną receptę na to jak dbać o włosy i fryzurę byś mógł cieszyć się dłużej dobrym wyglądem i z łatwością utrzymać nową fryzurę i wygląd.