facebook


Laboratorium wizerunku

To miejsce stworzone przez kobietę dla kobiet. Gdzie można eksperymentować ze swoim wizerunkiem, oczekiwaniami i możliwościami. Gdzie wiedza miesza się z doświadczeniem i kobiecymi marzeniami, zyskując inną perspektywę. Pełne emocji, śmiechu i spojrzeń w głąb siebie. Warsztaty, szkolenia, sesje indywidualne prowadzone przez kobietę z wieloletnim doświadczenie w pracy z kobietami i nad samą sobą – Monikę Zdanowską.

Monika Zdanowska - założycielka i właścicielka Salonu Fryzjerskiego Studio VIVA w Zielonej Górze. 25 lat doświadczenia zawodowego. 115 ukończonych szkoleń i zdobytych certyfikatów w najbardziej prestiżowych polskich i zagranicznych akademiach fryzjerskich. Ponad 27 wyszkolonych uczniów, 14-tu zatrudnianych pracowników.
Konsekwentna w rozwój zawodowym i osobistym, dąży do innej jakości usług fryzjerskich, gdzie na kobietę patrzy się holistycznie nie tylko przez pryzmat jej włosów.
Ma jasno określony cel, determinację w działaniu oraz niesamowitą pasję do fryzjerstwa i do pracy z kobietami. Uczestniczka i organizatorka inspirujących kobiecych spotkań i warsztatów. 25 lat doświadczenia w pracy z kobietami, w obserwacji i wyznaczaniu trendów spowodowało, że dziś już wie, że fryzjerstwo to nie tylko usługa, a kobieta to nie tylko klientka. Dziś, żeby kobiecie obciąć włosy, zrobić kolor trzeba patrzeć szerzej nie tylko w lustro.