DHI – najnowsza metoda przeszczepu włosów dostępna dla Polaków.

DHI – najnowsza metoda przeszczepu włosów dostępna dla Polaków.

Direct Hair implanation (w skrócie DHI) to najskuteczniejsza metoda przeszczepu włosów, która jest w stanie zapewnić pacjentom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Dzięki tej metodzie wszczepiania mieszków włosowych, już niedługo każda osoba będzie mogła cieszyć się bujną czupryną.

Na czym polega technika DHI?

Wiele osób stawia sobie pytania odnoszące się do tego, na czym polega metoda DHI? Co to jest DHI? To rozwiązanie, które umożliwia przeszczep włosów precyzyjnie i dokładnie. Co jest najważniejsze, po przeszczepie włosów, który wykonywany jest przez lekarza, jaki posiada certyfikat Akademii DHI, będzie można cieszyć się naturalnym wyglądem. Esthetic Trip: Klinika Przeszczepu Włosów w Turcji to miejsce, gdzie można zdecydować się na przeszczep włosów metodą DHI. Galeria Przed i Po jest najlepszym dowodem na to, że przeszczep włosów DHI spełnia oczekiwania pacjenta. W klinice można zdecydować się na przeszczep włosów metodą Sapphire FUE, ale coraz większa ilość przekonuje się, że większą skuteczność zapewnia DHI. Direct hair implantation zapewnia maksymalną żywotność włosów, jakie będą poddawane bezpośredniej implantacji włosów.

Metoda DHI – jakie ma zalety?

Wypadanie włosów odnosi się do coraz większej ilości osób w różnym wieku. Wpływ na to mogą mieć geny, a także stresujący tryb życia, choroby, używki oraz wiele innych czynników. Bezpośrednia implantacja włosów DHI to ogrom możliwości, w tym:

  • minimum ingerencji w tkankę, więc nie trzeba obawiać się dużych krwawień na skórze głowy,
  • powrót do pracy lub innych aktywności zawodowych nawet na następny dzień po zabiegu,
  • zdrowo wyglądające włosy, które mają zapewniony maksymalny okres przeżywalności,
  • pióro Choi sprawia, że bez trudu można osiągnąć maksymalną precyzję także w trakcie ustawienia kąta włosa.

Ile kosztuje przeszczep włosów metodą DHI?

Chcąc znaleźć odpowiedź na to pytanie, warto w Google wpisać takie hasła jak: „DHI cena”, „technika DHI cena”, aby zyskać pewność co do tego, z jakimi kosztami należy się liczyć. Warto również skontaktować się bezpośrednio z wyżej wymienioną kliniką, która dokonuje przeszczepu włosów metodą DHI. Przedstawią oni możliwości, jakie są oferowane wszystkim pacjentom, którzy zainteresowani są transplantacją włosów.

Każda osoba, która byłaby zainteresowana metodą DHI, ma możliwość odbycia bezpłatnej konsultacji. Dzięki temu będzie można dowiedzieć się, czego można spodziewać się w trakcie zabiegów oraz jakie będą efekty.

DHI to w pełni bezpieczna metoda transplantacji włosów, wykonywana w znieczuleniu miejscowym, która dedykowana jest do pokrywania dużych powierzchni na skórze głowy.